کانکس انباری
11
آگوست

کانکس انباری

کانکس انباری

کانکس انباری از محصولات پر فروش بوده و برای یک واحد انباری با کلیه امکانات در آپارتمانهای که فاقد انباری میباشند استفاده میگردد.ابعاد و متراژ انباری با توجه به نیاز خریدارن تعیین شده و از ابعاد 1×1 تا متراز های بزرگ ساخته میشوند. در برخی موارد در آپارتمانها این سازه بصورت چند کابین در کنار هم اجرا و در منطقه پارکینیگ یا محوطه بام ساخته میشوند.

انواع کانکس انباری

کانکس انباری با چند تیپ و به چند نوع مختلف تقسیم میگردند.

1- کانکس انباری پانلی.
2- کانکس انباری گالوانیزه.
3- کانکس انباری تکی.
4- کانکس انباری چند تایی.

در بعضی از آپارتمانها و مراکز مسکونی با توجه به محدودیت فضا این کانکس پیشنهاد میگردد که در اکثر موارد بر روی بام ساخته میشود.البته باید خاطر نشان کرد که این سازه مختص آپارتمانها نبوده و در بیشتر شرکتها و سوله ها در ابعاد خیلی بزرگتر از این سازه استفاده میگردد.

ساخت کانکس انباری بر روی بام

ساخت و طراحی این سازه از دسته کانکس ساخت در محل بوده و کلیه اجناس و متریال کانکس به محل ساخت ارسال و سازه فوق ساخته میگردد.در زمان ساخت با توجه به محسابات سازه ایی میبایست ابتدا وزن ساره و محل قرار گیری کانکس با توجه به ورزش باد کاملا محاسبه شده و پس از تایید دستور ساخت کانکس به اکیپ سازنده ابلاغ میگردد.

ساخت انباری در حیاط

ساخت کانکس در حیاط یکی از روشهای معمول برای ساخت واحد های انباری میباشد که دارای مزیت هایی نسبت به بام بوده و با چند روش مختلف ساخته میگردد روش اول اینکه پس از سفارش مشتری و تاییده پلان کانکس در کارگاه ساخته و بصورت پرتابل به محل نصب ارسال میگردد. روش دوم برای محوطه هایی میباشد که جرثقیل نمیتواند کانکس را به محل مذکور هدایت کند که در این روش کلیه اجناس به محل ارسال و سازه در محل مورد نظر ساخته میگردد.

کانکس انباری کوچک

این سازه در ابعاد 1.50×1.50 بصورت یک کابین مجزا میباشد و در برخی موارد یه 4 کابین و حتی 10 کابین نیز بنا به سفارش مشتریان ساخته میگردد. ابعاد داخلی آن همانند یک کانکس نگهبانی بوده ولی با کاربرد انبار برای دپو لوازم منازل از آن استفاده میگردد.

کانکس انباری بزرگ

کانکس انباری با متراژ های بزرگتر نیز قابل طراحی و ساخت بوده و برای موسسات بزرگ و شرکتهای که برای لوازم خود به دنبال یک فضای بزرگ و مناسب جهت دپو لوازم شرکت یا مواد خوارکی خود میباشند این سازه با متراژ بزرگتر پیشنهاد ما بوده و استفاده از دیواره های پانلی توصیه میگردد.

قیمت این سازه با توجه به نوع ساخت شرکت کانکس یووا و استفاده از متریال مرغوب و استاندارد و با ضمانت یک ساله حدود هر متر مبع 2/000/000 میلیون تومان بالای متراژ 20 متر میباشد.

کانکس انباری پیش ساخته

معمولا سازه آنباری به دوش روش سنتی یا همان سیمان و آجر و روش دوم بصورت انباری پیش ساخته قابل ساخت و اجرا بوده و در سیستم دوم دارای مزیتهای فراوانی نسبت به نوع ساخت اول میباشد.

1- قیمت مناسب و ارزان.
2- زمان ساخت کوتاه.
3- قابلیت استفاده بعد از دمونتاز به دفعات.
4- قابلیت افزایش یا کاهش متراژ.
5- مفاومت بالا نسبت به نور خورشید و باد و باران.

قیمت کانکس انباری

کانکس انباری دارای قیمتهای خاص بوده و با توجه به نعداد کابین و متراژ و نوع متریال مصرفی قیمت گذاری میگردد. لطفا برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت کانکس انباری با شماره های ما تماس حاصل نمایید.