کانکس خوابگاهی
17
اکتبر

کانکس خوابگاهی

کانکس خوابگاهی

از مهمترین محصولات تولید شرکت ما کانکس با کاربری خوابگاه میباشد که این سازه دارای اتاق بندی بسیار و متشکل و بصورت مدولار بوده و در هر اتاق یک کابین سرویس بهداشتی و اتاق نشیمن میباشد.کاربری سازه کانکس خوابگاهی برای اسکان نیروهای کارگاهی و استراحت آنها ساخته شده و در وسط کانکس یک راه رو برای تردد لحاظ میگردد. در بعضی موارد نیز اتاقها بصورت مجزا و بدون راه رو طراحی میگردد.

انواع کانکس خوابگاهی

با توجه به اندازه و متراز و امکانات رفاهی این سازه به دسته های مختلفی تقسیم بندی میگردد که در پایین به آنها اشاره میگردد.

– کانکس خوابگاهی دو اتاقه با سرویس بهداشتی و آبدارخانه.
– کانکس کمپ خوابگاهی پانلی با تعداد اتاق بیشتر.
– کانگس خوابگاهی سالنی با متراژ بالا با تختخواب دو طبقه.
– کانکس خوابگاهی مدولار چند قلو.

طراحی و ساخت کانکس خوابگاهی

مهمترین بخش در ساخت هر کانکس طراحی مدرن ان بوده که در ساخت کانکس خوابگاهی نیز این مهم مورد توجه بسیار میباشد.

در ساخت کانکس خوابگاهی پانلی نوع طراحی و بار گذاری ستونها و تیر ها نسبت به کانکس گالوانیزه کاملا متفاوت بوده و نوع سیستم عایق بندی نیز کاملا متفاوت میباشد.کف اغلب از سرامیک بوده و در هر اتاق از تخت های دو طبقه و یا تک طبقه استفاده میگردد.در برخی موارد هم کانکس بصورت یک سالن یکپارچه بوده و در آن کلیه امکانات رفاهی اعم آشپزخانه و سرویس بهداشتی تعبیه میگردد.

قیمت کانکس خوابگاهی

قیمت سازه کانکس خوابگاهی با توجه به نوع و متراژ آن و اتاق بندی های درون سازه و امکانات داخل آن تعیین میگردد.ذبرای کسب اطلاعات کامل از قیمت کانکس خوابگاهی با شماره تلفن 09127140146 تماس حاصل نمایید.