07
سپتامبر

کانکس غذاخوری

کانکس غذاخوری

این سازه محلی برای صرف غذا پرسنل و نیروها بوده که اکثرا این کانکس در سازمانها و ادارات دولتی در حیاط و بام طراحی و ساخته میشوند.

سالن های غذا خوری پیش ساخته دارای مزایایی میباشند که با عث میشوند راندمان زمانی در ادارات و سازمانهای دولتی به نحوه چشمگیری بالا رفته و در این مراکز میتوان این سالن ها را بصورت اجرا در محل طراحی نمود.

کاربرد کانکس غذاخوری

با توجه به اینکه این سازه بصورت یک سیستم سازه ایی نوین ساخته میگردد مراکز تولیدی، ادارات، دانشگاه ها، بیمارستانها، شهرداریها، از این کانکس هم به عنوان سالن غذا خوری و در بعضی از موارد به عنوان سالن اجتماعات نیز از آن استفاده میگردد.

مزایای کانکس غذا خوری

با توجه به زمان و ساعات کار در ادارت و شرکتها بخش بسیار زیادی از زمان کارمندان صرف آماده سازی نهار میگردد به همین دلیل بهترین گزینه برای بهینه سازی در اتلاف وقت کارمندان استفاده از سالن غذاخوری بصورت پیش ساخته میباشد اکثرا با متراژ های متفاوت در اکثرا موسسات از آن استفاده میگردد.
ابن سازه ها بدون استفاده از عملیات بنایی و بصورت کاملا پیش ساخته احداث میگردد.

مراحل ساخت کانکس غذا خوری

این سازه کاملا بصورت اجرا در محل بوده و در مدت زمان بین 20 الی 30 روز کار با متراژ بالای 80 متر طراحی و ساخته میگردد.در برخی مواقع نیز برای برخی کارگاه ها و پرووژه ها بصورت کانکس دو قلو و چنر قلو طراحی و ساخته میگردد.

مشخصات فنی کانکس غذاخوری

1-شاسی از تیر آهن نمره 14 بصورت دور کلاف.
2-اسکلت از پروفیلهای رایج و استاندارد با ضخامت 2 میل 80×40 و40×40 با ضد زنگ کامل.
3-نمای بیرون از ساندویچ پانل برای موارد اجرا در محل و در موارد معمولی از کامپوزیت.
4-نمای داخلی اکثرا از pvc طرح چوب و در بعضی موارد از تایل کناف.
5-کف از سرامیک برای اجرا در محل و در سیستم معمولی از تخته کف و کفپوش.
برای کسب اطلاعات کامل از نحوه ساخت و نوع طراحی کانکس غذاخوری با مشاوران فروش ما تماس حاصل نمایید.