کانکس مسکونی
24
سپتامبر

کانکس مسکونی

کانکس مسکونی

کانکس مسکونی یووا نوعی از سازه های پیش ساخته میباشد که جهت سکونت به دو صورت کانکس سرایه داری و کانکس ویلایی لوکس طراحی و تولید میگردد.

مزایای کانکس مسکونی

دلایل بسیاری وجود دارند که از کانکس مسکونی استفاده میگردد که عمدتا بیشتر به خاطر هزینه ساخت کم نسبت به ساختمانهای سنتی و دیگری قابلیت جابه جایی آسان این سازه میباشد.این کانکس بیشتر در مکانهایی که به آنها مجوز ساخت و ساز داده نمیشود مورد استفاده قرار میگیرد.کانکس مسکونی دارای کلیه امکانات رفاهی همانند کانکس ویلایی بوده از جمله: حمام، سرویس بهداشتی، اتاق خواب و آشپزخانه.

متریال مصرفی در کانکس مسکونی

این سازه با توجه به متراژ و ابعاد با چند مدل مختلف از جمله سرایه داری پانلی – کانکس گالوانیزه و کانکس سرایه داری سایدینگ طراحی و تولید میگردد.

قیمت کانکس مسکونی

محاسبه دقیق جهت قیمت گذاری برای قیمت فروش کانکس مسکونی طبق درخواست مشتریان محاسبه میگردد.با توجه به توضیحات خریداران محترم کارشناسان فروش ما در اسرع وقت قادر خواهند بود قیمت سازه درخواستی فوق را به عزیزان اعلام نمایند.

مشخصات فنی کانکس مسکونی

در مورد مشخصات فنی و متریال بکار رفته در اسن سازه طراحی های مختلفی موجود میباشد که در متریال بکار رفته نیز دارای تفاوت بوده و نسبت به قیمت و متریال به کار رفته در دیواره های خارجی و داخلی قیمت کانکس مسکونی نیز تغییر خواهد کرد.

در کل شاسی و پروفیلهای بکار رفته در اسکلت کانکس از توع سنگین و نمای خارجی در این سازه اکثرا سایدینگ و یا سمنت برد میباشد . عایق بکار رفته از نوع پشم سنگ و پلاستوفوم بوده و برای پوشش داخلی کف از سرامیک استفاده میگردد. پوشش دیواره های داخلی از کناف بهمراه رنگ آمیزی کامل و شیر آلات نیز از نوع اهرمی میباشد

کلیه اجناس بکار رفته در سازه های تولید شرکت کانکس یووا از نوع درجه یک با نشان استاندارد میباشد.

قمیت کانکس مسکونی دست دوم

در اکثر مواقع خریداران فروشنده کانکس مسکونی نبوده و برخی از مشتریان وجود دارند که پیگیر خرید کانکس مسکونی میباشند.توصیه ما به کلیه خریداران این میباشد که نسبت به خرید کانکس مسکونی حتما از نوع کانکس نو اقدام نمایند. با توجه به زمان مصرف و استفاده میبایست قیمت این کانکس حدود 60% کاهش یابد.