کانکس پلیس
09
نوامبر

کانکس پلیس

کانکس پلیس

کانکس پلیس یا همان کانکس نیروی انتظامی یکی از مهمترین محصولات کانکس یووا میباشد جهت مستقر نمودن نیروی های امنیت و برقرار نظم در سطح شهر و استانها که در بعضی مناطق جهت پوشش بیشتر میباست کانکس پلیس را در این مناطق جانمایی کرد.

انواع کانکس پلیس

کانکس استقرار نیروی انتظامی به دو صورت طراحی و ساخته میشود. اول کانکس بصورت ثابت بوده و دوم صورت چرخدار که میتوان آنرا در فواصل بسیار طولانی با کشنده جابه جا کرد.

کانکس پلیس سیار

این سازه بیشتر برای استفاده پلیس و اداره راهنمایی و رانندگی در جاده و فواصل بین شهری برای نظارت کامل و محل اسکان نیروها بصورت کاروان سیار مورد استفاده قرار میگیرد که دارای امکانات سرویس بهداشتی، آبدارخانه، مخزن آب، تخت خواب تا شو میباشد.

مشخصات فنی کانکس پلیس

1- شاسی: با استفاده از تیر آهن نمره 14 بصورت اسکی.
2- استراکچر: اصلی کانکس از پروفیل 40×40 با ضخامت 2 میل با فواصل cm 32 برای کف کانکس .
3- هوک بلت کانکس : تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی کانکس با استفاده از میلگرد نمره 18 یا 20 که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیتهای قوی به شاسی کف متصل میگردد.
4- پوشش خارجی بدنه: طبق درخواست مشتری محترم (ورق- ورق های pvc)
5- پوشش داخلی بدنه: طبق درخواست خریدار محترم( دیوارپوش روکشداربا ابزار آلات مخصوص)
6- پوشش داخلی کف: از تخته های mil 18 با کفپوش درجه یک وینی فلس با ضخامت mil 2 بهمراه قرنیز .
7- عایق: با ضخامت cm 4 از نوع پلاستوفم با دانسیته مجاز و کند سوز .(عایق حرارتی و برودتی)
8- درب و پنجره ها: از جنس upvc با پروفیل های رایج موجود در بازار با یراق آلات در جه یک بهمراه شیشه های mil 4 با تزریق گاز آرگن.(کلیه درب و پنجره ها دارای حفاظ میباشند)
9- تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک هیوا ، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید و پریزها با برند دلند، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی ، سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره 2.5 ، 4 و بوده که جهت سرمایش و گرمایش کانکس یک ورودی جدا با کلید مینیاتوری با کابل نمره 4 اجرا خواهد شد.
10- پوشش خارجی سقف : بصورت دو شیب با ارتفاع استاندارد با استفاده از ورق سینوسی با ضخامت 5/. جهت آبندی کامل سقف بهمراه چسب سیلیکون .
.