• موبایل: 09127140146
  • تماس: (10 خط) 65554929
  • ساعات کاری: 18:00-09:00

کانکس چیست؟

کانکس انباری کانتینری

کانکس و موارد استفاده آن چیست؟

کانکس در عبارت بسیار ساده یک سازه و یا یک اتاقک فلزی میباشد دارای کاربردهای بسیار مختلفی بوده و در بصورت مسکونی و ویلایی نیز ساخته میشود. پس از گذشت زمان و پبشرفت علم در صنعت کانکس را بصورت فروشگاهی، کترینگ، پیتزا فروشی و خدماتی نیز میتوان استفاده کرد.

 

موارد استفاده کانکس

بهترین مورد استفاده کانکس که کاربرد فراوان دارد اسکان موقت و در تجهیز کارگاه میباشد.موارد دیگر کانکس مسکونی، دکه روزنامه فروشی،باجه بلیط الکترونیک،کانکس خودپرداز بوده که خدمات رفاهیی فراوانی را به مردم ارائه میدهد.نوعی دیگر از ساختار کانکس سازه های پیش ساخته میباشد که اکثرا در ویلایی پیش ساخته و کانکس مسکونی استفاده میگردد.

 

کانکس و انواع آن

در این بخش پرکاربردترین انواع کانکس را معرفی مینماییم.

کانکس فروشگاهی: اکثرا در مواردی که دسترسی به مغازه موجود نمیباشد و خرید مغازه میسر نیست از کانکس فروشگاهی استفاده میگردد که دارای کلیه امکانات فروشگاهی از جمله ویترین، کرکره برقی، یخچال و غیره میباشد.

کانکس کارگری:بهترین گزینه برای تجهیز کارگاه و خوابگاه برای پرسنل کارگری کانکس کارگری یا همان کارگاهی میباشد که اکثرا در ابعاد 6 متری و 12 متری میباشند.

کانکس مسکونی:در مجتمع های اداری و تجاری برای اسکان سرایه دار و یا مجتمع توریستی برای محل اسکان از کانکس مسکونی استفاده میگردد که دارای امکانات رفاهی از جمله سرویس بهداشتی و آشپزخانه میباشد.

کانکس نگهبانی:این تیپ معمولا با ابعاد بسیار کوچک برای حراست و نگهبانی و ورودی مجموعه های و ادرات دولتی برای کنترل ورود و خروج از آن استفاده میگردد.

کانکس ویلایی:ساختار این تیپ به گونه ایی میباشد که مانند ویلایی سنتی بوده و با مواد مصالح مختلف ساخته میگردد. کانکس ویلایی دارای کلیه امکانات از جمله آشپزخانه مجهز،سرویس بهداشتی، اتاق خواب،شیر آلات و آبگرمکن و غیره میباشد.

 

مراحل ساخت کانکس

با چند روش میتوان کانکس را ساخت که در تیپ های گالوانیزه این روش بسیار ساده بوده که اکثرا با استفاده از تیرآهن و پروفیل میباشد.در روشهای نوین ساختار های از سازه وجود دارد که هم از لحاظ مقاومت و هم سرعت و زیبایی بسیار از ساختار قدیمی ارجح تر و کاربردی تر بوده از جمله این ساختار میتوان به سازه های سبک ال اس اف و سی اف اس اشاره کرد

قیمت فروش کانکس

مهمترین مسئله که ذهن بسیاری از مشتریان را مشغول کرده است قیمت کانکس و چرا در گاهی موارد قیمتها متغییر میباشد.مهمترین مورد در قیمت گذاری کانکس متریال استفاده شده میباشد که رکن اساسی را در قیمت دارا میباشد. برای کسب اطلاعات کامل از به صفحه کانکس 6 متری و لیست قیمت کانکس مراجعه نمایید.