کانکس کامپوزیت
02
سپتامبر

کانکس کامپوزیت

کانکس کامپوزیت

کانکس کامپوزیتی یکی از لوکس ترین و زیباترین محصولات شرکت یووا میباشد. به علت استفاده از ورق های کامپوزیت در نمای آن باعث زیبایی و به دلیل رنگ بندی متنوع بیشتر در مکانهایی از آن استفاده میگردد که در معرض دیدی عموم بوده و مردم بیشتر از آن خدمات دریافت کرده و اکثرا برای فروشگاه ، عابر بانک، باجه بلیط الکترونیک و غیره استفاده میگردد.

ابعاد کانکس کامپوزیت

برای این سازه ابعاد استانداری وجود نداشته و با توجه به سفارش مشتریان محترم ابعاد مشخص شده و طبق پلان ارسالی از تیم فنی شرکت و پس از تایید آن توسط خریدار محترم کانکس کامپوزیت ساخته میشود. در کل میتوان گفت برای سر شکن شده هزینه حمل، بارگیری و تخلیه از کانکس با متراژ استاندارد استفاده کرد.

کانکس کامپوزیت دست دوم

با توجه به قیمت بالای کانکس کامپوزیت اکثر خریداران به دنبال کانکس کامپوزیتی دست دوم میباشند علت اصلی آن کاهش هزینه خرید این سازه میباشد.توصیه ما برای کلیه خریداران این میباشد که چون نوع متریال مصرف شده در کانکس دوست دوم مشخص نمیباشد بیشتر جهت سفارش این کانکس از نوع دست اول آن استفاده و حتما در زمان خرید کانکس دست دوم به ضریب سلامت و نوع مشخصات فنی آن دقت به عمل آورند.در آخر تیم فنی ما به صورت رایگان آماده ارائه هرگونه مشاوره در امر خرید کانکس دست دوم کامپوزیتی برای مشتریان عزیز میباشد.

قیمت کانکس کامپوزیتی

قیمت این سازه بر اساس نوع کاربری و ابعاد و امکانات داخلی بسیار متغیر بوده و اکثرا دارای قیمت مقطوع میباشد مانند کانکس نگهبانی یا کانکس فروشگاهی که هرکدام از این دو نمونه دارای دیتایل کاملا متفاوت میباشند که در قیمت کانکس تاثیر گذار است.

مشخصات فنی کانکس کامپوزیتی

1- شاسی  کف کانکس: از IPE  نمره 14، 16 ، 18 و 20 بصورت دور کلاف با تیر ریزی داخلی جهت استحکام کف کانکس از تیر آهن در تیپ های ممتاز با مارک ذوب آهن اصفهان و در تیپهای معمولی بصورت موازی (اسکی) با مارک اهواز و یا ترک میباشد.

2- اسکلت کانکس(structure ): دیواره ها و کف بصورت کاملا یکپارچه از پرفیلهای استاندارد 40×40 ، 80×40  و 20×40 با ضخامت 2 میل (15 کیلویی) با فواصل استاندارد در بدنه و سقف و برای کف کانکس در فواصل 40 سانتی متری با اجرای ضد زنگ کامل به رنگ طوسی جهت جلوگیری از خورندگی و پوسیدگی اسکلت کانکس.

3- هوک بلت کانکس : تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی کانکس با استفاده از میلگرد نمره 18 یا 20 که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیتهای قوی به شاسی کف متصل میگردد.

4- ورق بدنه: ورقه بدنه کانکس از ورق های کامپوزیت با برند آلومکس با ضخامت استاندارد.

5-اجرای ورق سقف کانکس: اجرای سقف کانکس بصورت دو طرف شیب (شیب استاندارد) از ورقهای سینوسی با ضخامت 50 کاملا پیش رنگ و استفاده از چسب سیلیکون و تیزه جهت آبندی کامل سقف کانکس.

6- عایق کانکس: از جنس پلی استایرن آکوستیک با دانسیته مجاز به ضخامت 4 سانتی متر، کند سوز وعایق برودتی و حرارتی.

7- پوشش داخلی بدنه و سقف کانکس: با استفاده از دیوارپوش های روکش دار طرح چوب تولید شرکت آذران پلاستیک و تخته کوبی کامل در بدنه و سقف کانکس از نوع نواری جهت مصلح شدن دیوارپوشها.

8- تخته کف کانکس:  با ضخامت 18 میل با مارک کریندو یا فارلین پلکس با اجرای کفپوش درجه یک تولید شرکت LG  بهمراه قرنیز PVC  پیرامون کف کانکس.

9-تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک مازی نور یا هیوا ، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید و پریزها ، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی با مارک لگراند ، سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره 2.5 ، 4 و 6 بوده که جهت سرمایش و گرمایش کانکس یک ورودی جدا با کلید مینیاتوری با کابل  نمره 6 اجرا خواهد شد.

10- اتصالات کانکس: اجرای کلیه اتصالات بدنه و سقف با استفاده از پیچ های سر مته ای سر پهن و پرچ های نمره 15- 18 و 25 تولیدی شرکت ایران پرچ که در فواصل 5 سانتی متری  به اسکلت کانکس متصل میگردد.

11-سرویس بهداشتی داخل کانکس: دیوارپوشهای داخلی از نوع سفید صدفی درجه یک ، کف از سرامیک بهمراه ایزوگام کامل کف و راویز بندی بهمراه روشویی با پایه با مارک چینی کرد ، توالت ایرانی یا فرنگی بنا بر سفارش خریدار محترم ، شیر آلات درجه یک اهرمی استاندارد(شیبه یا قهرمان) با لوله کشی سرد و گرم ، جای حوله و صابون ، آینه و داخل کابین یک عدد فن و دریچه 30×30 جهت تهویه نصب خواهد شد.

12-سرویس آشپزخانه کانکس: شامل یک متر کابینت هوایی و زمینی فلزی با درب MDF ،سینک و آبچکان با اجرای لوله کشی سرد و گرم (آبگرمکن 60 لیتری و اجاق گاز رومیزی طبق سفارش خریدار محترم به صورت آپشن).

13- رنگ آمیزی: اجرای رنگ آمیزی بدنه و سقف از نوع روغنی سریع و خشک طبق در خواست خریدار محترم.

14- گارانتی و خدمات پس از فروش: کلیه کانکسهای تولید شرکت یووا دارای 4 سال ضمانت و خدمات پس از فروش دائمی میباشند.