ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل
25
دسامبر

ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل

ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل

سازه ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل ، مسکونی بوده و با استفاده از ساندویچ پانل پلی یورتان بصورت کام و زبونه در بدنه و سقف کار میگردد.عایق میانی دیواره ها از نوع پلی یورتان یوده که بصورت تزریقی بین دو ورق تزریق شده و دانسیته آن 40 میباشد.مقاومت بالای دیواره و سقف این سازه نسبت به سرما و گرما بالا بوده و خود ساندویچ پانل نیز باعث استحکام دیواره میگردد.از ویلای پیش ساخته پانلی بیشتر در مناطق سرد سیر و شرجی که دارای رطوبت بالایی میباشد استفاده میگردد.

مزیت های ویلای پیش ساخته پانلی

1- سرعت بالا در در زمان ساخت و نصب پس از عقد قرارداد به مدت 25 روز کاری.
2- عایق برودتی و حرارتی در مناظق سردسیر و شرجی .
3- مقاومت بالا در برابر نیروهای جانبی و زلزله با توجه به نوع استراکچر بکار رفته در این ویلا.
4- قابلیت مونتاژ و دمونتاز به دفعات .
5- ارائه دفترچه محاسباتی سازه پس از عقد قرارداد و پلان فنداسیون .
6- وزن سبک سازه با توجه طراحی مدرن ویلای پیش ساخته پانلی.

مراحل ساخت ویلای پیش ساخته پانلی

مراحل طراحی و تولید ویلای پیش ساخته دارای سیکل خاص بوده که به آنها اشاره میگردد.

• ویلای پیش ساخته ساندویچ پانلی بصورت ساخت در محل که برای مشتریانی میباشد که امکان ارسال سازه بصورت پرتابل به این مناظق ممکن نبوده به همین دلیل کلیه قطعات آهن و ساندویچ پانلها پس از محاسبه دقیق به محل ساخت ویلا ارسال و بصورت ساخت در محل در مدت زمان اعلام شده قرارداد ساخته میشود.

با توجه به اینکه امکانات ساخت در کارگاه بسیار بیشتر از نوع اجرا در محل میباشد به همین دلیل با توجه به افزایش دستمزد اکیپ سازنده و کرایه ها قیمت سازه حدود 30% افزایش خواهد یافت

• ویلای پیش ساخته ساخت در بام که بیشتر برای مشتریانی استفاده میگردد دارای یک فضای مسطح و بزرگ بر روی پشت بام میباشند و میتوان یک ویلای مناسب با متراژ مناسب در آن احداث کرد. البته میبایست قبل از کاری مجوز شهرداری مربوطه گرفته شود که در زمان ساخت مشکلی در روند تولید بوجود نیاید.

مشخصات فنی ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل

1-طراحی سازه مطابق با آئین نامه های مقررات ملی ساختمان ( مبحث 6 بارگذاری و 10 طراحی سازه ) و زلزله 2800 و اجرای اسکلتهای فلزی ستونها و تیرها از پروفیل در مقاطع (40×40)،(80×40)و(80×80) استاندارد و استراکچر فلزی قاب دیواره ها و سقف از ورق های آهنی خم شده به ضخامت 2 میلیمتر با اجرای ضد زنگ کامل به رنگ طوسی و آماده شده بصورت جوشی .

2- پوشش خارجی و داخلی دیوارها و سقف از نوع ساندویچ پانل دو رو ورق آلوزینک به ضخامت 5/. میلیمتر با عایق تزریقی پلی یورتان با ضخامت 4 سانتی متر با دانسیته 2±40 کلیوگرم در متر مکعب میباشد.(تولید شرکت ماموت یا تکنو پانل ترکیه)

3- نمای داخلی دیوارها از نوع دیوارپوش های روکش دار درجه یک PVC با مارک کمپارس که با ابزار آلات مخصوص و پیچ های سرمته ایی به بدنه ساختمان پیش ساخته نصب میگردد.

4- پوشش داخلی سقف از تایلهای 60×60 بصورت کلیلک با مارک کناف ایران .

5- دربهای ورودی بصورت دولنگه و تک لنگه و پنجره ها بصورت بازشو از جنس UPVC با یراق آلات درجه یک استاندارد ایرانی با شیشه دوجداره به ضخامت mil 4 میل با تزریق گاز آرگون ، توری پشه گیر و کلیه پنجره ها دارای پرده لوردراپه میباشند.

6- دربهای داخلی ساختمان پیش ساخته از نوع HDF با یراق آلات درجه یک و دربهای سرویسهای بهداشتی از نوع آلومینیومی میباشند.

7- پوشش داخلی کف ساختمان پیش ساخته از نوع سرامیک درجه یک بهمراه ملات ماسه و سیمان میباشد.

8- نصب فلاشینگ و آبرو ها و خط الرأس از ورقهای گالوانیزه رنگی به ضخامت 5/0 میلیمتر همراه با اجرا عایق بندی و درزبندی با چسبهای ماستیک.

9- تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی توکار آنادایز 60×60 با مارک هیوا ، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید و پریزهای برق و تلفن بصورت روکار ، کلید مینیاتوری و چراغ حباب سقفی با مارک لگراند ، سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره 2.5 ، 4 ، 6، 8 و 10 بوده ، نصب تابلو برق ساختمان پیش ساخته و نصب حفاظ جان جهت کلیه سرویسهای بهداشتی.

10- تاسیسات مکانیکی با استفاده از لوله های سرد و گرم پلی اتیلن، توالت ایرانی (مارک چینی کرد ) ، روشویی با پایه (مارک چینی کرد ) ، جای حوله و صابون ، آیینه و شیر آلات اهرمی درجه یک با مارک قهرمان بوده ، روشنایی سرویس بهداشتی از نوع حباب سقفی با مارک لگراند و داخل هر کابین سرویس بهداشتی یک عدد دریچه 30×30 و هواکش دمپردار 17×17 با مارک دمنده نصب خواهد شد.

11- آشپزخانه با کابینت هوایی و زمینی تمام MDF (یک متر هوایی و یک متر زمینی) ، سینک دو لگنه با مارک اخوان ، سینک و آبچکان بوده و شیر از نوع آلات اهرمی با مارک قهرمان بهمراه گاز 2 شعله رو کار و داخل ساختمان پیش ساخته 4 عدد آبگرمکن زود جوش 200 لیتری نصب خواهد شد.