کانکس بوفه
09
نوامبر

کانکس بوفه

کانکس بوفه

سازه کانکس بوفه در بسیاری از مراکز تجاری و مدارس و دانشگاه ها برای فروش تنقلات و مایحتاج در زنگ تفریح و موارد خرید دیگر از این کانکس استفاده میگردد.در برخی موارد این سازه میتواند بصورت یک کیوسک یا یک ساختمان پیش ساخته بزرگ طراحی و ساخته شود.

کاربرد کانکس بوفه

کانکس بوفه نوعی از سازه های فروشگاهی میباشد با ابعاد کوچکتر و با این تفاوت که اغلب در مدارس، دانشگاه ها و دبیرستانها از آن استفاده میگردد در صورتی که کانکس فروشگاهی با ابعاد بزرگتر و کاربرد بیشتری مورد استفاده قرار میگرد. در برخی موارد نیز از این سازه به عنوان محل عرضه اغذیه استفاده میگردد و حتی محل فروش نوشت افزار و کتاب نیز استفاده میشود.

کانکس بوفه میتواند بصورت چند منظوره استفاده گردد و با توجه به فضای داخلی آن میتوان آن را به چند بخش با استفاده از پارتیشن بندی تقسیم کرد و از هر قسمت از آن استفاده بهینه کرد.

انواع کانکس بوفه

کانکس بوفه در چند تیپ و مدل مختلف طراحی و به فروش میرسد که به آنها اشاره میگردد.

کانکس بوفه لوکس

این کانکس که قیمت آن نسبتا بالا میباشد دارای نمای خارجی از ترموود بوده و گاهی نیز بصورت تلفیقی از کامپوزیت و ترموود طراحی و ساخته میگردد.ظاهر زیبای این سازه و مقاومت بالای آن باعث شده که با توجه به فضای قرار گیری دارای هرامونی نسبتا بالای با محیط داشته باشد.

کانکس بوفه دکوراتیو

از دیگر تیپ های ساخته شده کانکس بوفه دکوراتیو میباشد که بدنه خارجی آن از ساندویچ پانل طرح دار بوده و در مدارس و دانشگاه ها از این سازه استفاده میگردد.باید خاطر نشان کرد که اغلب این سازه دارای چند کاربرد بوده و میتوان از آن به عنوان یک کانکس فروشگاهی استفاده کرد.

قیمت کانکس بوفه

با نوجه به موارد ذکر شده قیمت کانکس بوفه با توجه به اندازه و نوع جنس استفاده شده در بدنه و دیگر قسمتهای آن تعیین میگردد . لطفا برای کسب اطلاعات کامل از قیمت این سازه با ما در تماس باشید.