31
مارس

کانتینر ویلایی

کانتینر ویلایی

 

کانتینر از نظر شکل ظاهری یک باکس مستطیل شکل میباشد که از ورقهای فولادی در بدنه برخودار میباشد که همین امر باعث شده بدنه این سازه از مقاومت بسیار بالای برخودار گردد.کاربرد این سازه اکثرا برای حمل و نقل در کشتیرانی میباشد ولی ما با طراحی ویژه توانسته ایم با تغییر کاربری کانتینر از آن به عنوان یک سازه ویلایی با نام کانتینر ویلایی استفاده نماییم.

 

ساخت کانتینر ویلایی

برای طراحی و ساخت این سازه ابتدا میبایست متراژ ویلای کانتینری مشخص گردد پس از مشخص شدن متراژ با تایید تیم مهندسی تعداد کانتینر مورد نیاز ساخته میگردد و به محل مورد نظر با تریلی انتقال داده میشود. مهمترین مسئله در ساخت این سازه باید کانتینر ها در ابعاد 20 فوت و 40 فوت در نظر گرفته شوند که از لحاظ شکل ظاهری جلوه خاصی به ویلای مورد نظر بدهد.

پس از رو هم گذاشتن کانتینرها نوبت به دیزاین داخلی آن میرسد که با توجه به متراژ میتوان کلیه امکانات رفاهی در آن جانمایی کرد.از جمله اتاق خواب، آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی.در اکثر مواقع مشتریان به دنبال یک سازه ویلایی دوبلکس یا دو طبقه هستند که یا ساختار طراحی جدید ما در تغییر کاربری کانتینر میتوان بصورت دو طبقه و یا سه طبقه آنها را طراحی و تولید نمود.

 

قیمت کانتینر ویلایی

قیمت کانتینر ویلایی به عوامل زیر بستگی دارد.گ

1-خرید اولیه کانتینر .

2-هزینه تغییر کاربری با توجه به پلان تایید شده خریدار.

3-هزینه طراحی سه بعدی سازه مذکور.

4-اجرت ساخت و دیزان .

با توجه به موارد ذکر شده جدا از هزینه خرید هر دستگاه کانتینر قیمت تغییر کاربری با توجه به متراژ سازه هر متر مربع 25/000/000 ریال هزینه در بر خواهد داشت.

[/vc_column][/vc_row]