02
جولای

کانکس آزمایشگاهی

کانکس آزمایشگاهی

باید توجه داشت که کانکس برای سالیان سال مورد استفاده بوده و برای استفاده کلینیک، بیمارستان و مطب از آن به عنوان یک سازه موقت استفاده میشده است، از دیگر تولیدات مهم شرکت کانکس یووا کانکس آزمایشگاه میباشد که برای شرکت های داوسازی، بیمارستانهای صحرایی و کلینیک های موقت از آن استفاده میگردد.
از ویژگی مهم این سازه مقاومت بسیار بالا در برابر مواد آزمایشگاه بوده و باید از متریالی برای ساخت آن استفاده کرد در برابر این مواد مقاوم باشند.

 

انواع کانکس آزمایشگاهی

کانکس آزمایشگاهی با توجه به نوع کاربری آن با دو تیپ مختلف تولید میگردد که به اختصار آنها را نام میبریم.
– آزمایشگاه پیش ساخته پانلی.
کانکس پرتابل آزمایشگاهی.

 

طراحی و ساخت کانکس آزمایشگاهی

این سازه با توجه به نوع و استفاده آن با دو سیستم سازه های سبک LSF که با متراژ های بزرگ ساخته میگردد و نوع دوم بصورت پرتابل بوده که میتوان آنرا به راحتی به مناطق دیگر انتقال داد از نوع ساندویچ پانل بوده، در نوع اول که با توجه به متراژ بالای سازه با استفاده از ورق های فولادی میباشند که دارای پوشش گالوانیزه بوده که بصورت سرد نورد شده با توجه به طرح ساختمان پیش ساخته با سرعت بالا به راحتی ساخته میگردد.
در نوع ساندویچ پانل که در ابعاد کوچکتر میبانشد، سازه فوق بصورت کانکس با کلیه تجهیزات داخلی طراحی و پس از ساخت به راحتی میتوان آنرا به مناطق دیگر انتقال داد که از آن بیشتر برای زمان وقوع سیل یا جنگ ومناطق محروم استفاده میگردد

 

مشخصات فنی کانکس آزمایشگاهی

این کانکس دارای جزئیات خاص خود بوده و همانطور که در بالا به آنها اشاره شد میتوان آنرا طراحی و اجرا کرد. شاسی از تیر آهن نمره 16 ، پروفیلهای رایج از نوع 8×8 ، کف از نوع ساندویچ پانل با پوشش نهایی از سرامیک با کابینت و لوله کشی کامل، سیستم سیم کشی با روشنایی، درب و پنجره ها تمام upvc ، سیستم گرمایشی مناسب، سیستم تهویه با استفاده از هواساز های درجه یک، دارای حفاظ جان و سیستم اتفای حریق.

تجهیزات کانکس آزمایشگاهی

باید توجه داشت که ساختار اصلی این سازه از فلز بوده و طبق ابعاد درخواستی خریدار محترم ساخته میگردد، تجهزات داخلی آن توسط خریدار تامین شده و فقط ساخت آن توسط شرکت ما بوده و فقط سیستم مکانیکی سازه اعم از روشویی، کابینت، و شیرآلات در سازه نصب میگردد. در متراژ های بزرگتر در بسیاری موارد حتی سرویس حمام و دسشویی، آبدارخانه مجهز، اتاق بندی نیز در آن انجام میشود.

قیمت کانکس آزمایشگاهی

قیمت این کانکس با توجه به ابعاد و نوع جنس بکار رفته تعیین میگردد و باید توجه داشت با در نظر گرفتن نوسانات ارز در کشور قیمت ساخت دارای قیمت مشخص نیوده و جهت درخواست قیمت آن با مشاوران ما در تماس باشید.