کانکس آشپزخانه
23
اکتبر

کانکس آشپزخانه

کانکس آشپزخانه

شرکت کانکس یووا با تجربه بالا در زمینه ساخته انواع کانکس و ساختمانهای پیش ساخته یکی از مراکز بزرگ جهت طراحی و ساخته انواع کانکس آشپزخانه میباشد.

کاربری این سازه اکثرا در پارکها، مناطق توریستی،درب کارخانجات، امکان تفریحی و سایت های شرکت نفت و کارگاه های ساختمانی میباشد.

انواع کانکس آشپزخانه

1-کانکس آشپزخانه چرخدار.
2-کانکس آشپزخانه پانلی.
3-کانکس پخش غدا گالوانیزه.
4-کانکس پخش غذا ثابت.

مشخصات فنی کانکس آشپزخانه

1- شاسی: با استفاده از تیر آهن نمره 14 یا 16 بصورت اسکی دور کلاف.
2- استراکچر: اصلی کانکس از پروفیل 40×40 با ضخامت 2 میل با فواصل cm 32 برای کف کانکس .
3- هوک بلت کانکس : تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی کانکس با استفاده از میلگرد نمره 18 یا 20 که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیتهای قوی به شاسی کف متصل میگردد.
4- پوشش خارجی بدنه: طبق درخواست مشتری محترم (سانویچ پانل-ورق کامپوزیت-ترموود)
5- پوشش داخلی بدنه: طبق درخواست خریدار محترم( دیوارپوش روکشدار)
6- پوشش داخلی کف: از تخته های mil 18 با کفپوش درجه یک وینی فلس با ضخامت mil 2 بهمراه قرنیز .
7- عایق: با ضخامت cm 4 از نوع پلاستوفم با دانسیته مجاز و کند سوز .(عایق حرارتی و برودتی)
8- درب و پنجره ها: از جنس upvc با پروفیل های رایج موجود در بازار با یراق آلات در جه یک بهمراه شیشه های mil 4 با تزریق گاز آرگن.
9- تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک هیوا ، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید و پریزها با برند دلند، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی ، سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره 2.5 ، 4 و بوده که جهت سرمایش و گرمایش کانکس یک ورودی جدا با کلید مینیاتوری با کابل نمره 4 اجرا خواهد شد.
10- پوشش خارجی سقف : بصورت دو شیب با ارتفاع استاندارد با استفاده از ورق سینوسی با ضخامت 5/. جهت آبندی کامل سقف بهمراه چسب سیلیکون .