کانکس اداری (3)
18
ژوئن

کانکس اداری

کانکس اداری

از پرفروش ترین محصولات کانکس شرکت کانکس یووا کانکس اداری میباشد که به عنوان یک دفتر اداری و یا اتاق مهندسین و سرپرست کارگاه از آن استفاده میگردد. با توجه به نوع کاربرد این سازه میبایست دارای نمایی زیبا و شیک باشد و برای کانکس اداری در پروژه های ساختمانی بیشتر از کانکس 6 متری اداری استفاده میگردد.در برخی موارد حتی این سازه را میتوان بصورت اضافه بنا بر روی بام و یا در حیاط اجرا کرد.

انواع کانکس اداری

با توجه به کاربرد و نوع اجرا این کانکس و محل استفاده آن، میتوان آنرا به چند تیپ مختلف تقسیم بندی کرد که آنها را شرح خواهیم داد.

  • کانکس اداری پانلی.
  • کانکس اداری کامپوزیتی.
  • کانکس اداری گالوانیزه.
  • کانکس اداری دو طبقه.
  • کمپ پانلی اداری.

همانطور که در بالا اشاره شد این سازه دارای تیپ بندی متفاوت بوده و حتی میتوان آنرا بصورت یک کمپ پیش ساخته پانلی با متراژ های بزرگ اجرا کرد که یک واحد اداری در این سازه میتواند در آن اسکان داشته باشند.

 

نمای داخلی کانکس اداری

برای بخش نما در این سازه از چند جنس مختلف استفاده میگردد که برای کانکس گالوانیزه از دیوارپوش، برای کانکس اداری پانلی جنس دیواره ها  از نوع ساندویچ پانل، برای کانکس کامپوزیتی جنس دیواره های داخلی از لمبه و یا لمنیت میباشدو البته در برخی موارد نیز میتوان بخشهای داخلی را تغییر داد.

 

مشخصات فنی کانکس اداری

کانکس اداری دارای شرایط و امکانات خود میباشد که دارای مشخصات فنی خاص میباشد از جمله شاسی از تیر آهن نمره 14 ، پروفیلهای مورد استفاده از نوع 40×40 سنگین، تخته کف از نوع مرغوب، درب و پنجره ها از جنس آلومینیومی سنگین پیش رنگ، نمای داخلی اغلب از دیوارپوش و عایق از نوع پلاستوفوم میباشد.

در برخی موارد بسیاری از کاربران برای کانکس فوق از سرویس بهداشتی و آشپزخانه نیز استفاده میکنند.

 

ابعاد کانکس ادرای

کانکس اداری دارای ابعاد و اندازه متفاوتی میباشد ولی بصورت کلی بیشتر بصورت کانکس 6 متری مورد استفاده میگیرد و برای پروژه های بزرگتر که نیاز به کانکس در ابعاد بزرگ میباشد از کانکس اداری 12 متری استفاده میگردد که خود این سازه با متراژ 30متری و 36 متری طراحی و تولید میگردد.

 

قیمت کانکس اداری

جهت قیمت گذاری کانکس اداری میبایست یکسری موارد را در نظر گرفت که عبارتند از:

  • نوع نما کانکس.
  • متراژ کانکس.
  • امکانات داخلی کانکس.

 

خرید کانکس اداری

جهت خرید کانکس اداری ابتدا میبایست تیپ مورد نظر مشخص گردد، پس از این مرحله با کارشناس فروش ما تماس گرفته و مشاوره رایگان بگیرید و پس از مراحل قرارداد و نقشه کانکس مورد خرید طی مدت زمان تعیین شده در قرارداد کانکس خود را با خیال راحت تخویل بگیرید.