کانکس دوقلو و چند قلو
07
سپتامبر

کانکس دو قلو و چند قلو

کانکس دو قلو و چند قلو

سازه بنا کانکس دوقلو و چند قلو به درخواست مشتری در زمانیکه نیاز به متراژ بزرگتر هست، این کانکس بصورت دوقلو و سه قلو طراحی و تولید میگردد.ابعاد جهت تولید متغیر بوده و بصورت زیر میتوان آنها را تولید کرد.این کانکس در زمانی تولید میگردد که ما به چند کانکس در یک مکان با متراژ بالاتر نیاز داریم که اکثرا کاربری این سازه برای دفاتر بزرگ اداری در تجهیز کارگاه از آن استفاده میگردد.کانکس دو قلو و چند قاو با دو تیپ گالوانیزه و ساندویچ پانل قابل تولید و ساخت میباشد.

1-کانکس 6×12 با متراژ 76 متر مربع بصورت دو قول.
2-کانکس 9×12 با متراژ 108 متر مربع بصورت سه قلو.
3-کانکس 5×12 با متراژ 60 متر مربع بصورت دوقلو.
کانکس دوقلو و چند قلو کلیه امکانات رفاهی را داشته و با چند متریال متفاوت میشود آنها ساخت.از مزایایی مهم این سازه ایجاد فضای بزرگ، نصب در کوتاه ترین زمان، قابلیت نصب مجدد در دفعات میباشد.

مشخصات فنی کانکس دو قلو و چند قلو

1- شاسی: با استفاده از تیر آهن نمره 16 یا 18 بصورت اسکی دور کلاف.
2- استراکچر: اصلی کانکس از پروفیل 40×40 و 80×40با ضخامت 2 میل با فواصل cm 32 برای کف کانکس .
3- هوک بلت کانکس : تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی کانکس با استفاده از میلگرد نمره 18 یا 20 که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیتهای قوی به شاسی کف متصل میگردد.
4- پوشش خارجی بدنه: طبق درخواست مشتری محترم (ورق گالوانیزه –ساندویچ پانل پلی یورتان)
5- پوشش داخلی بدنه: طبق درخواست خریدار محترم( دیوارپوش روکشدار)
6- پوشش داخلی کف: از تخته های mil 18 با کفپوش درجه یک وینی فلس با ضخامت mil 2 بهمراه قرنیز .
7- عایق: با ضخامت cm 4 از نوع پلاستوفم با دانسیته مجاز و کند سوز .(عایق حرارتی و برودتی)
8- درب و پنجره ها: از جنس upvc با پروفیل های رایج موجود در بازار با یراق آلات در جه یک بهمراه شیشه های mil 4 با تزریق گاز آرگن.
9- تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک هیوا ، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید و پریزها با برند دلند، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی ، سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره 2.5 ، 4 و بوده که جهت سرمایش و گرمایش کانکس یک ورودی جدا با کلید مینیاتوری با کابل نمره 4 اجرا خواهد شد.

10- پوشش خارجی سقف : بصورت دو شیب با ارتفاع استاندارد با استفاده از ورق سینوسی با ضخامت 5/. جهت آبندی کامل سقف بهمراه چسب سیلیکون .