کانکس دکوراتیو
07
سپتامبر

کانکس دکوراتیو

کانکس دکوراتیو

ساخت این سازه به عنوان دفاتر پارک و دفاتر اداری و گیت ورودی ادرات به عنوان یک کانکس لوکس استفاده میگردد.بدنه کانکس دکوراتیو اکثرا با فایبر گلاس با نما های مختلف یا ساندویچ پانل دکوراتیو میباشد.
با توجه به نمای خاص این سازه کابرد آن در پارکها با توجه به هارمونی با نمای پارک، کیوسک حراست با نمای سنگ آنتیک با توجه به نمای ساختمان و یا دفاتر اداری در نمایشگاه ها و کمپ های توریستی از این کانکس استفاده میگردد.

مهمترین مطلب این است که از این سازه با کاربرد کانکس لوکس یا یک کانکس نگهبانی کوچک و یا یک دفتر اداری بزرگ با مساحت بالا استفاده میگردد.

مشخصات فنی کانکس دکوراتیو

بیشترین تفاوت این سازه نسبت به سایر کانکسها نمای خارجی و استراکچر آن میباشد.نمای کانکس دکوراتیو بیشتر با طرح سنگ صخره، نمای سنگ آنتیک، نمای کلاسیک و نمای آجر کار میگردد که تمای این پانلها بصورت خام بوده و پس از مرحله بتونه کاری کانکس بصورت کامل رنگ آمیزی میگردد.

1- شاسی: با استفاده از تیر آهن نمره 16 یا 18 بصورت اسکی دور کلاف.
2- استراکچر: اصلی کانکس از پروفیل 40×40 و 80×40با ضخامت 2 میل با فواصل cm 32 برای کف کانکس .
3- هوک بلت کانکس: تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی کانکس با استفاده از میلگرد نمره 18 یا 20 که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیتهای قوی به شاسی کف متصل میگردد.
4- پوشش خارجی بدنه: طبق درخواست مشتری محترم (فایبر گلاس طرح درخواستی خریدار محترم)
5- پوشش داخلی بدنه: طبق درخواست خریدار محترم( دیوارپوش روکشدار)
6- پوشش داخلی کف: از تخته های mil 18 با کفپوش درجه یک وینی فلس با ضخامت mil 2 بهمراه قرنیز .
7- عایق: با ضخامت cm 4 از نوع پلاستوفم با دانسیته مجاز و کند سوز .(عایق حرارتی و برودتی)
8- درب و پنجره ها: از جنس upvc با پروفیل های رایج موجود در بازار با یراق آلات در جه یک بهمراه شیشه های mil 4 با تزریق گاز آرگن.
9- تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک هیوا ، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید و پریزها با برند دلند، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی ، سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره 2.5 ، 4 و بوده که جهت سرمایش و گرمایش کانکس یک ورودی جدا با کلید مینیاتوری با کابل نمره 4 اجرا خواهد شد.

10- پوشش خارجی سقف: بصورت دو شیب با ارتفاع استاندارد با استفاده از ورق سینوسی با ضخامت 0/5 جهت آبندی کامل سقف بهمراه چسب سیلیکون .