کانکس مدرسه
11
آگوست

کانکس مدرسه

کانکس مدرسه

از دیگر تولیدات کانکس یووا کانکس با کاربری کلاس درس یا همان کانکس مدرسه میباشد که کاربری این کانکس بیشتر در مواقع بحران و مناطق دور افتاده که امکان ساخت و ساز بصورت سنتی در آنجا با مشکل روبه رو خواهد شد استفاده میگردد. کانکس مدرسه دارای کلیه امکانات یک مدرسه کامل اعم از سرویس بهداشتی، اتاق جلسات، آبدارخانه، اتاق معلمان، سالن ورزشی و کلاس درس و نمازخانه میباشد.

انواع کانکس مدرسه

1-کانکس مدرسه کمپ.
2-کانکس مدرسه پانلی دکوراتیو.
3-کانکس مدرسه چند قلو.
4-کانکس مدرسه دو طبقه.

مشخصات فنی کانکس مدرسه

1- شاسی: با استفاده از تیر آهن نمره 160 یا 180 بصورت دورکلاف با تبر داخلی.
2- استراکچر: اصلی کانکس از پروفیل 40×40و 80×40 با ضخامت 2 میل با فواصل cm 32 برای کف کانکس .
3- هوک بلت کانکس : تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی کانکس با استفاده از میلگرد نمره 18 یا 20 که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیتهای قوی به شاسی کف متصل میگردد.
4- پوشش خارجی بدنه: از ورق های استاتیک پیش رنگ کوره ایی با ضخامت 4/. میل بصورت گام دار.
5- پوشش داخلی بدنه: طبق درخواست خریدار محترم( لمینیت-دیوارپوش آذران پلاستیک)
6- پوشش داخلی کف: از تخته های mil 18 با کفپوش درجه یک وینی فلس با ضخامت mil 2 بهمراه قرنیز .
7- عایق: با ضخامت cm 4 از نوع پلاستوفم با دانسیته مجاز و کند سوز .(عایق حرارتی و برودتی)
8- درب و پنجره ها: از جنس upvc با پروفیل های رایج موجود در بازار با یراق آلات در جه یک بهمراه شیشه های mil 4 با تزریق گاز آرگن.
9- تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک هیوا ، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید و پریزها با برند دلند، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی ، سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره 2.5 ، 4 و بوده که جهت سرمایش و گرمایش کانکس یک ورودی جدا با کلید مینیاتوری با کابل نمره 4 اجرا خواهد شد.
10- پوشش خارجی سقف : بصورت دو شیب با ارتفاع استاندارد با استفاده از ورق سینوسی با ضخامت 5/. جهت آبندی کامل سقف بهمراه چسب سیلیکون .