کانکس نانوایی
24
سپتامبر

کانکس نانوایی

کانکس نانوایی

نان از قدیم عضو ثابت در سفره ها بوده و جایگاه بسیار ویژه ایی در فرهنگ و سنت مردم کشور را دارا است.با توجه به قومیت ملت عزیزمان در هر استان نوع مخصوص نان پخت و پز شده و با مکانیزه شدن صنعت نان و رشد جمعیت تقاضا نان نیز افزایش سافته و به همین دلیل استفاده از کانکس نانوایی و ساخت آن رو به افزون است. کانکس نانوایی به نوعی طراحی میگردد که در دید عموم باشد تا متقاضیان از وجود آن مطلع گردند.

انواع کانکس نانوایی

1-کانکس نانوایی چرخدار.
2-کانکس نانوایی ثابت.
3-کانکس نانوایی گالوانیزه.
4-کانکس نانوایی استیل.
5-کانکس نانوایی گالوانیزه.

کانکس نان فانتزی

نان فانتزی از موارد مصرف بالای برخودار است که در بعضی مواقع در بسیاری از مراکز خرید به آسانی یافت نمیگردد به همین از کانکس نان فانتزی استفاده میگردد.که در این سازه انواع نان فانتزی بصورت آماده به مشتریان ارائه میگردد.

مشخصات فنی کانکس نانوایی

1- شاسی: با استفاده از تیر آهن نمره 14 یا 16 بصورت اسکی دور کلاف.
2- استراکچر: اصلی کانکس از پروفیل 40×40 با ضخامت 2 میل با فواصل cm 32 برای کف کانکس .
3- هوک بلت کانکس : تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی کانکس با استفاده از میلگرد نمره 18 یا 20 که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیتهای قوی به شاسی کف متصل میگردد.
4- پوشش خارجی بدنه: طبق درخواست مشتری محترم (سانویچ پانل-ورق گالوانیزه-فایبر سمنت برد)
5- پوشش داخلی بدنه: طبق درخواست خریدار محترم( دیوارپوش روکشدار)
6- پوشش داخلی کف: از تخته های mil 18 با کفپوش درجه یک وینی فلس با ضخامت mil 2 بهمراه قرنیز .
7- عایق: با ضخامت cm 4 از نوع پلاستوفم با دانسیته مجاز و کند سوز .(عایق حرارتی و برودتی)
8- درب و پنجره ها: از جنس upvc با پروفیل های رایج موجود در بازار با یراق آلات در جه یک بهمراه شیشه های mil 4 با تزریق گاز آرگن.
9- تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک هیوا ، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید و پریزها با برند دلند، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی ، سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره 2.5 ، 4 و بوده که جهت سرمایش و گرمایش کانکس یک ورودی جدا با کلید مینیاتوری با کابل نمره 4 اجرا خواهد شد.
10- پوشش خارجی سقف : بصورت دو شیب با ارتفاع استاندارد با استفاده از ورق سینوسی با ضخامت 5/. جهت آبندی کامل سقف بهمراه چسب سیلیکون .