کانکس نمازخانه
17
اکتبر

کانکس نمازخانه

کانکس نمازخانه

کانکس با کاربری نمازخانه از محصولات دیگر شرکت یووا میباشد که در فضا هایی مانند حیاط، بام و در بین جاده ها و سطوح شهر استفاده میگردد که افراد در هنگام سفر در خارج از شهر نیاز برای اقامه نماز داشته باشند از کانکس نمازخانه استفاده میگردد. علت اینکه از سازه کانکس نمازخانه برای امور وذهبی استفاده میگردد این است که به علت نبود امکانات کافی جهت ساخت و محل مناسب از این کانکس استفاده میگردد.

مشخصات کانکس نمازخانه

از مشخصات بارز این سازه عبارتند از سالن اقامه نماز برای بانوان و اقایان بصورت مجزا، وضو خانه، قسمت کفش کنی، محل اقامه نماز پیش نماز، رخت آویز، سرویس بهداشتی، سیستم گرمایش و سرمایش که در اکثر موارد از کولر گازی اسپلیت استفاده میگردد که از نوع گرما ساز و سرما ساز میباشد. محل انبار برای نگهداری وسایل اضافی و سیستم روشنایی و لوله کشی جهت هدایت آب به قسمت وضو خانه.

با توجه به متراژ کانکس نمازخانه خریداران میزان متراژ مورد نیاز را پس از عقد قرارداد اعلام و طی یک پلان اجرای ارائه شده توسط تیم مهندسی شرکت یووا ابعاد و اندازه کانکس فوق مشخص شده و مراحل ساخت آن طی مدت زمان تعیین شده انجام میگردد.در بسیاری از موارد کانکس نماز خانه طبق فضا و ابعاد موجود مشتریان عزیر ساخته میگردد.

پس از ساخت و ارسال به محل نصب در اکثر موارد از موکت یا فرش برای پوشش نهایی کف در این سازه استفاده میگردد.قیمت فروش کانکس نمازخانه با توجه به نوع جنس مصرف شده تعیین میگردد که اکثر مواقع از نوع پانلی برای نمازخانه بین شهری و نوع گالوانیزه برای فضای درون شهری استفاده میگردد .

مشخصات فنی کانکس نمازخانه

شاسی کانکس از تیر آهن نمره 140 بصورت دور کلاف بوده و کلیه پروفیلهای با ضخامت 2 میل با ضد زنگ کامل میباشد. پوشش داخلی بدنه و عایق بندی از نوع مرغوب و برای کف کانکس نمازخانه اغلب از سرامیک و در نهایت از موکت استفاده میگردد.
برای کسب اطلاعات کامل از قیمت این کانکس با مشاوران ما در تماس باشید.