کانکس نمازخانه
07
آوریل

کانکس نمازخانه

کانکس نمازخانه

کانکس با کاربری نمازخانه از محصولات دیگر شرکت یووا میباشد که در فضا هایی مانند حیاط، بام و در بین جاده ها و سطوح شهر استفاده میگردد که افراد در هنگام سفر در خارج از شهر نیاز برای اقامه نماز داشته باشند از کانکس نمازخانه استفاده میگردد. علت اینکه از این سازه برای امور وذهبی استفاده میگردد این است که به علت نبود امکانات کافی جهت ساخت و محل مناسب از این کانکس استفاده میگردد.

 

مشخصات کانکس نمازخانه

از مشخصات بارز این سازه عبارتند از سالن اقامه نماز برای یانوان و اقایان بصورت مجزا، وضو خانه، قسمت کفش کنی، محل اقامه نماز پیش نماز، رخت آویز، سرویس بهداشتی، سیستم گرمایش و سرمایش که در اکثر موارد از کولر گازی اسپلیت استفاده میگردد که از نوع گرما ساز و سرما ساز میباشد. محل انبار برای نگهداری وسایل اضافی و سیستم روشنایی و لوله کشی جهت هدایت آب به قسمت وضو خانه.

با توجه به متراژ کانکس نمازخانه خریداران میزان مساحت مورد نیاز را پس از عقد قرارداد اعلام و طی یک پلان اجرای ارائه شده توسط تیم مهندسی شرکت یووا ابعاد و اندازه کانکس فوق مشخص شده و مراحل ساخت آن طی مدت زمان تعیین شده انجام میگردد.در بسیاری از موارد کانکس نماز خانه طبق فضا و ابعاد موجود مشتریان عزیر ساخته میگردد.

پس از ساخت و ارسال به محل نصب در اکثر موارد از موکت برای پوشش نهایی کف در این سازه استفاده میگردد.قیمت فروش کانکس نمازخانه با توجه به نوع جنس مصرف شده تعیین میگردد که اکثر مواقع از نوع پانلی برای نمازخانه بین شهری و نوع گالوانیزه برای فضای درون شهری استفاده میگردد .

برای کسب اطلاع از قیمت کانکس نمازخانه با شماره تلفن مستقیم 09127140146 تماس حاصل نمایید.