کانکس نیروی انتظامی
24
سپتامبر

کانکس نیروی انتظامی

کانکس نیروی انتظامی

کانکس نیروی انتظامی یا همان کانکس پلیس یکی از مهمترین محصولات کانکس یووا میباشد جهت مستقر نمودن نیروی های امنیت و برقرار نظم در سطح شهر و استانها که در بعضی مناطق جهت پوشش بیشتر میباست کانکس پلیس را در این مناطق جانمایی کرد.

انواع کانکس نیری انتظامی

کانکس استقرار نیروی انتظامی به دو صورت طراحی و ساخته میشود. اول کانکس بصورت ثابت بوده و دوم صورت چرخدار که میتوان آنرا در فواصل بسیار طولانی با کشنده جابه جا کرد.

کانکس نیروی انتظامی سیار

این سازه بیشتر برای استفاده نیروی انتظامی و اداره راهنمایی و رانندگی در جاده و فواصل بین شهری برای نظارت کامل و محل اسکان نیروها بصورت کاروان سیار مورد استفاده قرار میگیرد که دارای امکانات سرویس بهداشتی، آبدارخانه، مخزن آب، تخت خواب تا شو میباشد.

مشخصات فنی کانکس نیروی انتظامی

1- شاسی: با استفاده از تیر آهن نمره 14 بصورت اسکی.
2- استراکچر: اصلی کانکس از پروفیل 40×40 با ضخامت 2 میل با فواصل cm 32 برای کف کانکس .
3- هوک بلت کانکس : تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی کانکس با استفاده از میلگرد نمره 18 یا 20 که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیتهای قوی به شاسی کف متصل میگردد.
4- پوشش خارجی بدنه: طبق درخواست مشتری محترم (ورق- ورق های pvc)
5- پوشش داخلی بدنه: طبق درخواست خریدار محترم( دیوارپوش روکشداربا ابزار آلات مخصوص)
6- پوشش داخلی کف: از تخته های mil 18 با کفپوش درجه یک وینی فلس با ضخامت mil 2 بهمراه قرنیز .
7- عایق: با ضخامت cm 4 از نوع پلاستوفم با دانسیته مجاز و کند سوز .(عایق حرارتی و برودتی)
8- درب و پنجره ها: از جنس upvc با پروفیل های رایج موجود در بازار با یراق آلات در جه یک بهمراه شیشه های mil 4 با تزریق گاز آرگن.(کلیه درب و پنجره ها دارای حفاظ میباشند)
9- تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک هیوا ، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید و پریزها با برند دلند، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی ، سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره 2.5 ، 4 و بوده که جهت سرمایش و گرمایش کانکس یک ورودی جدا با کلید مینیاتوری با کابل نمره 4 اجرا خواهد شد.
10- پوشش خارجی سقف : بصورت دو شیب با ارتفاع استاندارد با استفاده از ورق سینوسی با ضخامت 5/. جهت آبندی کامل سقف بهمراه چسب سیلیکون .